Μαθαίνοντας να Ακούω Πραγματικά τον Εαυτό μου και τους Άλλους
![enjoy the silence](http://www.apophenia.gr/wp-content/uploads/2011/03/enjoy-the-silence-300x200.jpg)
Αυτήν ακριβώς τη δυνατότητα θα έχετε την ευκαιρία να διερευνήσετε μέσα από συζητήσεις, διαλογιστικές τεχνικές και ειδικές ασκήσεις, στο ειδικό βιωματικό σεμινάριο που διοργανώνει ο διευθυντής του περιοδικού ΑΒΑΤΟΝ και των εκδόσεων ΑΡΧΕΤΥΠΟ, Στέφανος Ελμάζης.
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 9 Απριλίου 2011 (10 π.μ. έως 6 μ.μ.) στο Κέντρο Λόγου, Τέχνης και Δημιουργικής Έκφρασης (Κρυστάλλη 10, Κηφισιά, Θεσσαλονίκη).
Συμβολική τιμή συμμετοχής: 15 ευρώ (Περιλαμβάνεται το κόστος της αίθουσας, καφές-τσάι κλπ. και ελαφρύ γεύμα)
μπορείτε να επικοινωνείτε με τα γραφεία του ΑΒΑΤΟΝ
κ. Μαρία Χατζινά, τηλ. 2310 226166